ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم بست BOST مدل BWD-7110

ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم بست BOST مدل BWD-7110 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, خرید و مشخصات ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم بست BOST مدل BWD-7110 بهمراه بررسی کامل و تخصصی محصول

6,450,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم بست BOST مدل BWD-7110

قیمت , خرید و مشخصات ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم بست BOST مدل BWD-7110:
اگر بخواهیم نگاهی مشخصات کلی ماشین لباسشویی بست ۷ کیلویی مدل 7110 بیاندازیم، باید گفت که این محصول درب از جلو بوده و موتور مورد استفاده در این لباسشویی از نوع تسمه‌ای است.
سرعت چرخش موتور در لباسشویی جدید بست، 1000 دور در دقیقه است که باعث می‌شود تا شما بتوانید لباس‌های خود را به بهترین شکل ممکن در این محصول بشویید و البسه فوق العاده تمیز را در انتهای فرایند شستشو از ماشین لباسشویی خود تحویل بگیرید

ظرفیت شستشوی 7 كیلوگرمی- گرید انرژی +++ A - موتور تسمه ای- آبکشی شرعی- بدنه جدید ضد لرزش Bodyguard - درام جدید النه زنبوری Drum Hexa - شستشو همراه با بخار جهت تمیزی بیشتر وبازگرداندن حس تازگی به لباسها Steam Magic - تکنولوژی نانو سیلور جهت باكتری زدایی- 15 برنامه شستشو- سیستم بالانس اتوماتیک البسه - پیش شستشو - تنظیم دما از آب سرد تا 95 درجه با توجه به برنامه انتخابی- شستشوی سریع 19 دقیقه ای- خشک كن 1000 دوردر دقیقه- كنترل پانل با راهنمای فارسی برنامه ها و آپشن ها - 8 سال پشتیبانی فنی و قطعات- 2 سال ضمانت قطعات

گنجایش و ابعاد ماشین لباسشویی بست مدل 7110
اگر قصد خرید یک ماشین لباسشویی حرفه‌ای را دارید، به عنوان یکی از مهم ترین پارامترهای که در هنگام سفارش باید به آن توجه داشته باشید لازم است تا به ظرفیت دیگ دقت کنید.
اگر در یک خانواده پرجمعیت هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم تا به سراغ ماشین لباسشویی‌های با ظرفیت دیگ بالا رفته و یا اگر در یک خانواده کم جمعیت هستید، می‌توانید با خرید لباسشویی‌هایی با ظرفیت دیگ پایین در هزینه‌های خود به طرز چشمگیری صرفه جویی کنید.
ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7110 به اندازه ۷ کیلوگرم بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تا این حجم از البسه را در داخل محصول قرار داده و به بهترین شکل ممکن آن‌ها را بشویید.
از سوی دیگر نکته‌ای که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آن دقت داشته باشید که ابعاد محصول را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید، چرا که بی توجهی به این مسئله باعث می‌شود تا در هنگام فرایند نصب با مشکل مواجه شوید و نتوانید به خوبی محصول خود را در آشپزخانه تان قرار دهید.
اگر بخواهیم ابعاد ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7110 با ظرفیت ۷ کیلوگرم رنگ سفید را مورد بررسی قرار دهیم، باید گفت که ارتفاع این محصول ۸۲.۵ سانتی متر، عمق آن ۵۵ سانتی متر و عرض این محصول 59.5 سانتی‌متر است. جهت باز شدن درب در این مدل به سمت چپ است.
دقت به موارد گفته شده باعث می‌شود تا شما بتوانید به خوبی فضای آشپزخانه خود را مدیریت کرده و محصولات مختلف را در داخل آشپزخانه خود قرار دهید.
امکانات و ویژگی‌های ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7110
در این بخش قصد داریم تا نگاهی به مشخصات و امکانات ماشین لباسشویی بست ۷ کیلویی مدل 7110 انداخته و آن را به شما معرفی کنیم. در واقع بررسی امکانات و ویژگی‌های این محصول باعث می‌شود تا شما بتوانید در نهایت یک ماشین لباسشویی حرفه‌ای و با کیفیت را خریداری کنید. از مهم ترین ویژگی‌هایی که در این محصول شاهد وجود آن هستیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
مصرف انرژی پایین
یکی از ویژگی‌های فوق العاده مهمی که در ماشین لباسشویی بست مدل 7110 شاهد آن هستیم، مصرف انرژی پایین است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که مصرف انرژی پایین به عنوان مهم ترین مزیت رقابتی این محصول شناخته می‌شود. رتبه انرژی این محصول A+++ بوده و به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید با راندمان فوق العاده و انرژی پایین اقدام به شستشوی البسه خود کنید.
برنامه‌های شستشوی متنوع
یکی دیگر از ویژگی‌ها و امکانات بسیار مهم دیگری که در این محصول شاهد آن هستیم، داشتن برنامه‌های شستشو متنوع است که به شما این امکان را می‌دهد تا با توجه به نوع البسه خود بتوانید به سراغ برنامه شستشو متناسب رفته و به بهترین شکل ممکن البسه خود را بشویید. در ماشین لباسشویی مدل BWD-7110 با ظرفیت ۷ کیلوگرم شاهد ۱۵ برنامه شستشو متنوع هستیم.
درام نسل جدید هگزا
یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهمی که در محصول جدید برند بست شاهد وجود آن هستیم، استفاده از درام نصب جدید هگزا است که به عنوان مزیت رقابتی این ماشین لباسشویی بست به حساب می‌آید. درام همان دیگ لباسشویی است که در این محصول شاهد استفاده از نسل جدید آن هستیم.
قابلیت انتخاب برنامه‌ها به زبان فارسی
یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی با آن مواجه می‌شوند، نوشتار برنامه‌ها به زبان انگلیسی است. به همین دلیل برند بست لباسشویی خود را با برنامه‌های شستشوی به زبان فارسی فراهم کرده است که به مصرف کنندگان ایرانی کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن بتوانند البسه خود را بشویید و از برنامه‌های مختلف شستشوی این محصول استفاده کند.
بدنه بادیگارد برای کاهش صدا و لرزش
یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار مهمی که در این ماشین لباسشویی شاهد وجود آن هستیم و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن البسه خود را بشویید، قابلیت بدنه بادیگارد در این محصول است که باعث می‌شود تا ماشین لباسشویی با کمترین میزان صدا و لرزش بتوانند لباس‌های شما را بشویید.
اگر همواره با مشکل لرزش و سر و صدا در هنگام فرآیند شستشو مواجه هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم تا با خرید ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7111 این مشکل را برای همیشه برطرف کنید.
فناوری نانو سیلور جهت باکتری زدایی
وجود باکتری‌های مختلف در داخل ماشین لباسشویی و قرار گرفتن آن‌ها بر روی البسه باعث می‌شود تا پس از اتمام فرآیند شستشو لباس‌های شما بوی بدی داشته باشند و همین دلیل برند بست در محصول جدید خود از قابلیت نانو سیلور استفاده کرده است.
در واقع این قابلیت به شما کمک می‌کند تا باکتری‌های موجود بر روی لباس هایتان را از بین رفته و لباس‌های شما بوی طبیعی داشته باشد. اگر همیشه با مشکل بوی بد لباس‌ها پس از تمام شدن شستشو مواجه بودید، به شما پیشنهاد دادیم تا به سراغ محصول جدید برند بست آمده و این مشکل را برای همیشه حل کنید.
بالانس اتوماتیک البسه
یکی از سیستم‌های موجود در این ماشین لباسشویی قابلیت بالانس اتوماتیک البسه است که باعث می‌شود تا لباس‌های شما به بهترین شکل ممکن در داخل محصول قرار گرفته و شسته شوند. در واقع این سیستم به شما کمک می‌کند تا راندمان بالایی در هنگام انجام فرآیند شستشو لباس هایتان را تجربه کنید.
قابلیت تنظیم دما تا ۹۵ درجه سانتی گراد
یکی از تکنیک‌هایی که باعث می‌شود تا شما بتواند لباس‌های خود را به بهترین شکل ممکن بشویید، این است که دمای آب را متناسب با نوع پارچه و الیاف خود تنظیم کنید. به همین دلیل برند بست در محصول جدید خود تلاش کرده تا این امکان را به مصرف کننده بدهد تا بتوانید در هنگام فرآیند شستشو دمای آب را بین 0 تا ۹۵ درجه سانتی گراد تنظیم کند.
آبکشی شرعی به منظور تطهیر لباس
یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار مهم ماشین لباسشویی بست مدل 7110 که متناسب با نیاز مصرف کنندگان ایرانی است، قابلیت شستشو و آبکشی شرعی لباس به منظور تطهیر البسه است.
تنظیم دور خشک کن ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7110
ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7110 قابلیت تنظیم دور خشک کن نیز دارد که باعث می‌شود تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود سرعت خشک کن ماشین لباسشویی را تنظیم کنید. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن از این محصول استفاده کرده و فرآیندهای شستشو را به نحو احسن انجام دهید.
مشخصات ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم بست BOST مدل BWD-7110 بهمراه بررسی کامل و تخصصی محصول

مــحصولات مرتبط