لوازم خانگی بلست ساخت کجاست

بلست BLEST نامی است که ممکن است به گوش خیلی از مشتریان آشنا نباشد، ولی محال است که اسم کمپانی ایران رهجو در بازار و یا حتی تبلیغات تلویزیونی به گوشتان نرسیده باشد. این شرکت سابقه طولانی و درخشانی در زمینه ساخت و مونتاژ محصولات با کیفیت الکترونیکی دارد. تلویزیون بلست یکی از محصولات انحصاری کمپانی ایران رهجو به شمار می‌رود و در دسته تلویزیون‌های ایرانی قرار می‌گیرید.

لوازم خانگی بلست

تمامی لوازم خانگی بلست همراه با قیمت

همانطور که گفتیم تلویزیون بلست در کشور خودمان تولید می‌شود، اما قطعات آن از کشورهایی نظیر چین وارد می‌شود، در نتیجه می‌توان گفت که بلست تولید کننده تلویزیون‌های منتاژ ایرانیست. از طرفی با حضور مستقیم تولیدکننده تلویزیون ال ای دی بلست در داخل کشور این اطمینان برای مشتریان حاصل می‌شود که نگرانی بابت تامین قطعات نداشته باشند و از آن مهم‌تر بتوانند به طور مستقیم از خدمات پس از فروش ایران رهجو استفاده کنند.

سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که ال ای دی بلست ساخت کجاست و ایران‌رهجو از چه پنل‌هایی برای صفحه نمایش استفاده می‌کند؟ این شرکت تلویزیون‌های بلست را با پنل‌های وارداتی چین می‌سازند و البته سعی می‌کند با اضافه کردن تکنولوژی‌های روز دنیا، تلویزیون‌هایی در سطح مدل‌های خارجی تولید کند.